Hoş Geldiniz

Ders Afişleri

Navigation

Sevgili öğretmenler, klasik mevsim şeridi ve tarih şeridi gibi afişler artık size demode geliyorsa sizleri www.dersafisleri.com adresine davet ediyoruz. Yeni, farklı, özgün okul afişleri satın almak mı istiyorsunuz. O zaman bu yazının ayrıntılarını okumadan geçmeyin.

Yıllardır sınıflarınızda asılı olan klasik mevsim şeridi, tarih şeridi gibi afişlerden daha farklı, yeni müfredata uygun, görseller yönüyle daha da tatmin edici afişleri satın almak isterseniz www.dersafisleri.com adlı sitemiz tam size göre…


SÖZ UÇAR, DERS AFİŞLERİ KALIR

Eskilerin bir lafı vardır: Söz uçar, yazı kalır. Evet, derslerde anlatılan konular öğrencilerinizin zihninde kalıcı olmayabilir. Bunun için yazı, fotoğraf, resim gibi unsurlarla desteklendiğinde konular daha kalıcı olacaktır. Bu nedenle sizler de sınıflarınızı süsleyecek, bilgi bakımından doyurucu bu afişlerden elde etmelisiniz. Sitemizden satın alacağınız okul afişleri sizin işinizi oldukça kolaylaştıracaktır. Anlatacağınız konuyu destekleyici mahiyette hazırlanmış bu ders afişlerini hemen satın almalısınız.


GÖRSELLEŞTİRMEK ÖNEMLİ

Eğitimde daha anlaşılır olmak için soyut fikirlerin somutlaştırılması çok önemli bir aşamadır. Eğitimciler bu nedenle yapılan bir tanımın öğrenciler tarafından kavranabilmesi için konuyla ilgili hemen örnek verirler. Yanı soyut olan tanım somutlaştırılır.

Diğer bir yol ise soyut olan bir düşünceyi görsellerle somut hale getirip algılamayı hızlandırabilirsiniz. Örneğin; sıfatları anlatırken bir meyve resmi gösterip meyve renginin sıfat olduğunu söyleyebiliriz. Bu konunun daimi olması için sıfatla ilgili bir afişin de olması somutlaştırmaya katkı sağlayacaktır.

Son yıllarda ders içerikleri değişmiş ve eğitim daha çok görselliğe kaymıştır. Derslerde akıllı tahtaların kullanılmasıyla görselliğin zirvesine ulaşılmıştır. Bu alanda ders afişleri de önemli bir yer tutmaktadır. Öğrencilerin bilinçaltına bilgilerin yerleşmesini istiyorsanız okul afişlerinden satın almalısınız ve okullarınızı bu afişlerle başka bir havaya kavuşturmalısınız.


EĞİTİM ŞERİTLERİ SATIN ALABİLİRSİNİZ.

Bu siteden konu konu afişleri satın alabileceğiniz gibi, konuları genel olarak anlatan, konuları ana hatlarıyla veren eğitim şeritleri de satın alabilirsiniz. Tarih şeridi, mevsim şerdi, edebiyat şeridi, ünlü yazarla ve şairler şeridi gibi ders afişlerini satın alarak sınıflarınızın ve okulunuzun duvarlarını renklendirebilirsiniz.  • Aug 21, 2018
  • Yorumlar: 0

Yorumlar: 0

Yorum Yok

Sizde yorum Yazın

Zorunlu alanları doldurunuz*